Мультфільм LEGO Ліга справедливості: Прорив Готем-Сіті (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Боротьба зі злочинністю вимагає цілодобової зайнятості, тому супергерої в мультфільмі «LEGO Ліга справедливості: Прорив Готем-Сіті» беруть довгоочікуваний відпустку і відправляються на пошуки відповідей. Бетмен, Бэтгерд і Найтвинг приймають рішення відвідати мудрих наставників, які з давніх часів допомагають мандрівникам знайти силу і навчитися нею керувати. Їм належить довгий і небезпечну подорож, під час якого Готем-сіті залишиться під керівництвом представників Ліги Справедливості. Однак уникнути проблем не вдалося, і незабаром мирний місто загруз в неприємності.

По дорозі до наставників трійця зустрічає своїх давніх супротивників, готових на все заради помсти. В цей час Ліга Справедливості марно спробує навести порядок в місті і власному досвіді переконається, як непросто бути Бетменом. Дізнавшись про відсутність героїв, злочинність Готема приступила до здійснення давно запланованих справ, яким успішно заважав Бетмен.

Ліга Справедливості ледь стримує натиск сумно відомих лиходіїв, які вирішили скористатися несподіваною удачею і реалізувати свої підступні плани. Мультфільм LEGO Ліга справедливості: Прорив Готем-Сіті (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Метт Пітерс, Мельхіор Цвиер
В ролях: Сара Хайланд, Трой Бейкер, Тара Стронг, Нолан Норт, Грей Гріффін, Том Кенні, Уїлл Фрідел, Джон Ді Маджіо, Грег Сайпс, Харі Пейтон


загрузка...