Подивившись мультик Lego Ніндзяго: Майстри кружітцу — День пішовших, ви зможете опинитися в дивовижній країні, в якій проживають відважні і сміливі хлопці, їх називають ніндзяго. Країна має назву Ніндзяго і головні герої завжди готові оберігати її спокій і мир. Щоб перетворитися в сміливих воїнів їм довелося дуже добре попрацювати. Вони обрані долею, так як на подібні вчинки здатні лише обрані. І кожен, хто зміг стати таким, гордий за подібний подарунок долі.

Через тривалі і виснажливі тренування, які проводив майстер Ву, вони можуть з упевненістю піти на будь-яку справу. У Ву є головний враз Чен, він протягом тривалого часу мріє про те, що знищить головних героїв. Йому важливо стати власником сили кружітцу, але її охороняють. У сенсея є ще один ворог, якого звуть Кодакуно Янг, саме його якось раз переміг учень Ву. Ось тільки йому вдалося повернутися в країну Ніндзяго. У той день був «День пішли», і через ворогів починають відбуватися несподіване, а ніндзя готові почати бій. Цього ворога перемогти буде не так і просто, так як він підготувався. Хлопці готові приступити до захисту і допоможе їм обов’язково наставник Ву. Адже наставник навчив їх не просто спритності і сміливості, але й мудрості.

Всі ці дивовижні якості допоможуть хлопцям впоратися зі складнощами і вийти з цієї ситуації переможцями. Але чи вдасться головним героям і на цей раз вийти переможцями з битви? Мультфільм Lego Ніндзяго: Майстри кружітцу — День пішовших (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Петер Хауснер
В ролях: Вінсент Тонг , Келлі Мецгер , Майкл Адамуэйт , Кірбі Морроу , Брент Міллер , Джилліан Майклс , Пол Добсон , Кетлін Барр , Йен Джеймс Корлетт , Майкл Дэйнджерфилд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress