Новоспечені друзі: мамонт Манифред, ленивиц Сил і шаблезубий тигр Дієго успішно пережили льодовиковий період, але тепер всьому живому загрожує нова біда. Настає глобальне потепління, яке здатне знищити все живе на Землі. Льодовики поступово починають танути, вода ось-ось прорве платину і затопить сушу. Тварини страшенно занепокоєні і не знають, куди бігти-рятуватися?! Але раптом серед звірів проходить чутка, що десь є корабель, куди вони всі зможуть з легкістю поміститися і врятуватися, але дістатися туди дуже непросто. Однак трійцю хоробрих друзів труднощами не злякаєш і вони вирушають на пошуки корабля.

Довго блукаючи, хлопці зустрічають Еллі, мамонтиху, яка з дитинства росла в сім’ї опосумів і вважає себе однією з них, а так само її «рідні» брати і справжні паливоди, Креш і Едді. Менні радий такому знайомству, адже він довгий час думав, що є останнім уцілілим мамонтом на планеті. Він відразу закохується в Еллі, але от тільки як їй про це м’якше натякнути? Мультфільм Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

До того ж, вона впевнена, що є опосссумом і навряд чи щось здатне її в цьому переконати. Тепер вони вшістьох тримають шлях до заповітного судну. Що ж буде чекати цю веселу компанію попереду?

Режисер: Карлос Салдана
В ролях: Рей Романо, Джон Легуізамо, Деніс Лірі, Шонн Вільям Скотт, Джош Пек, Куїн Латіфа, Уілл Арнетт, Джей Лено, Кріс Уедж, Пітер Екерман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress