загрузка...


Його мрія — це завоювати серце коханої дівчинки. Щоб реалізувати цю мрію, він відправляється на пошуки однієї цікавої штучки. По дорозі він зустрічає кошлату істоту на ім’я Лоракс. Після недовгого спілкування Тед дізнається, що це створення всього лише намагається врятувати свій світ. У лісі все його вважали головним древо-будь-якому. Він просить виконати свої бажання. Але як прописано в древньої істини: безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Тому наш юний герой навіть не припускає з чим йому доведеться зіткнутися.

Лоракс виніс попередження одному жадібному приватному підприємцю. Проте, цей горе-підприємець став вирубувати ліс заради власної вигоди. Подібне бездумне варварське ставлення до природи залишила без даху і харчування багатьох диких тварин, які змушені вживати термінових заходів. У підсумку в цій місцевості не залишилося нічого живого: ні тварин, ні рослин. Лоракс починає справжню війну з директором компанії з виробництва одягу, щоб той за всяку ціну зупинив вирубку лісу.

Що у нього вийде? Чи вдасться йому перемогти в цій сутичці? Що трапиться з Лораксом, цим кумедним істотою і яку роль зіграє Тед у всій цій історії? Мультфільм Лоракс (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кріс Рено, Кайл Балда
Актори: Денні ДеВіто, Ед Хелмс, Зак Ефрон, Тейлор Свіфт, Бетті Уайт, Роб Ріггл, Дженні Слейт, Назім Педрад, Джоел Светов, Майкл Бітті

загрузка...