Лу-істота з дерев’яного ящика з іграшками, що стежить за дітворою на дитячому майданчику. Коробка називається «втрачене і знайдене», але деяких букв на ній не вистачає. В силу юного віку, діти часто забувають речі, кидаючи їх в різних місцях, і дуже засмучуються, коли не знаходять їх. Щоб цього не сталося, відсутність хлопців невидимий герой збирає іграшки, і складає їх в коробку, щоб кожен знайшов свою улюблену річ. Але якщо на майданчику з’явився Джек-Джек, то дітям доводиться розлучитися зі звичними розвагами. Будь-яку вподобану річ він забирає, ламає або забирає собі.

В черговий раз терпіння істоти лопнуло, і воно вирішило провчити забіяку. Насилу йому вдалося змусити хулігана повернути те, що відняв у беззахисних хлопців. Кожній дитині Джек вручив по предмету з ящика Лу, але повернувшись за нагородою — плюшевим ведмежам, зрозумів, що Лу зник. Він може вихопити у малюків іграшки і з силою кинути їх. Мультфільм Лу (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І йому абсолютно все одно що дітлахи при цьому починають плакати, а іграшки можуть зламатися. І тільки Лу змогло його зупинити. Якимось невимовним чином ця кумедна істота змогла перевиховати хуліганистого Джей-Джея.

Режисер: Дейв Маллинз
В ролях:

загрузка...