У центрі подій виявляється молодий хлопчина Майлз Моралес. Він живе в Нью-Йорку, вчиться в школі і не особливо відрізняється він своїх однолітків. Йому не дуже цікаво відвідувати уроки, хоч він і дуже розумний. Майлз постійно занурений у свої думки і часто витає в хмарах. Він не сумнівається, що в майбутньому його чекають дивовижні відкриття і зустрічі з різними цікавими людьми. Але в один день, коли він відправляється малювати чергове графіті, його кусає радіоактивний павук. Хлопець не звертає на це особливої уваги і закінчивши свої справи відправляється додому. Однак, пізніше він розуміє, що у нього з’явилися надприродні здібності.

Майлз поступово намагається оволодіти своїми новими здібностями і зберегти це в таємниці. В один із днів Майлз помічає Пітера Паркера і вирішує пройти за ним. Прибувши на місце, Майлз бачить, що Пітер намагається зупинити лиходія, який запустив колайдер. Але Йому не вдається цього зробити і колайдер на короткий період часу відкриває портали в інші всесвіти, через які прибувають хлопці з такими ж здібностями як Майлз і Пітер.

Незабаром вони зустрічаються і стають друзями. Їх об’єднує спільна мета — зупинити лиходія і знищити коллайдер, щоб врятувати місто і його мешканців. Мультфільм Людина-павук: Навколо всесвіту (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Боб Персічетті, Пітер Ремзі, Родні Ротман
В ролях: Шамеик Мур, Джэйк Джонсон, Хейлі Стайнфелд, Махершала Алі, Брайан Тайрі Генрі, Лілі Томлін, Місяць Лорен Велес, Зої Кравіц, Джон Мулэйни, Кіміко Гленн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress