Коли настала осінь, і за вікном ллє холодний дощ, саме час зануритися в сонячний світ Африки. І не просто влягтися, хоча б віртуально, на теплому пісочку екзотичного пляжу, але й зустрітися з веселим квартетом старих знайомих. Ми їх вже встигли полюбити, а вони нас порадувати в першій історії. Тепер на екрані друга. Всюдисуща, і що володіє універсальними талантами банда пінгвінів береться перевезти всю компанію друзів: лева Алекса, зебри Марті, жирафа Мельмана і бегемотику Глорію, а також місцевого короля лемурів Джуліан, і його ненормального помічника Моріса. Куди?

Звичайно, тому, затишний зоопарк Нью-Йорка. Для цього пінгвіни відремонтували літак, знайдений в джунглях. Ніхто не підозрював, що авіалайнер стане розвалюватися в повітрі. Що робити? Караул! Є дві новини: хороша і погана. Хороша: посадка буде прямо зараз. І погана: вона вимушена. Момент, коли шкіпер звертає увагу капітана Філа на червоний сигнал в кабіні пілота, який вказує на несправність механізму, а той просить подати інструкцію.

Бац! Цієї товстою книгою по червоному блимати ліхтарику і проблема вирішена! Фантастично радикальний і смішний спосіб вирішення складних завдань і проблемних ситуацій. Мультфільм Мадагаскар 2 (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ерік Дарнелл, Том МакГрат
В ролях: Бен Стіллер, Кріс Рок, Девід Швіммер, Джада Пінкетт Сміт, Саша Барон Коен, Седрік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress