Головна героїня – маленька мавпочка на ім’я Санні повинна буде стати Великим Героєм. Вона живе у невеликому зоопарку, але мріє про справжні пригоди. Одного разу її мрія здійснюється, і вона виявляється у великому Нью-Йорку. Тут вона знайомиться з новими друзями. Також Санні зустрічається з Головним Лиходієм або могутнім Королем Демонів. Негідник має намір зруйнувати місто мрії, а Санні впевнена, що зможе перемогти їх. Мавпочка ще не знає, що є спадкоємницею стародавнього роду. Колись давно за допомогою стародавнього сувою Цар Мавп зумів заточити Короля Демонів.

Старовинний артефакт знаходився в одному відомому світовому музеї. Справжнє призначення його ніхто не знав. Головний Лиходій зумів звільнитися з ув’язнення і вирішив привласнити цінний сувій. Якщо він прибере його до рук, то буде спокійний – його ніхто не зуміє здолати. Санні чула від своїх предків багато історій про Короля Демонів, але навіть не замислювалася, що має до цього пряме відношення. З цього моменту пригоди юної героїні тільки починаються, вона зуміє перемогти злого опонента. Мультфільм Маленький великий герой (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Як тільки Санні дізналася, що загроза нависла над містом мрії, то відразу ж відправилася на пошуки способу запобігти цю обставину. Як же розвиватимуться події далі і чим все закінчиться?

Режисер: Фелікс Іп, Пол Ван
Актори:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress