загрузка...


​​​​Маленький хлопчик на ім’я віллі разом з батьками відправляється в довгу і захоплюючу подорож на космічному кораблі. Через кілька днів стає відомо про несправність їх позаземного транспорту, і корабель зазнає аварії. Після страшної катастрофи хлопчисько загубився. Йому вдалося врятуватися завдяки роботу Баку, який буде супроводжувати його в пошуках батьків. На незвіданій людьми планеті віллі знайомитися з нешкідливою істотою. Химерний місцевий житель із задоволенням заводить нові знайомства. Восьминоге створення на ім’я флеш тепер близький друг Віллі і Бака.

Він обіцяє розповісти хлопцям про інших істот цієї загадкової планети, показати чудеса місцевої природи і провести їх крізь будь-які труднощі. Разом вони вивчають флору і фауну, роблять відкриття, стикаються з чудовими аборигенами і заводять нових друзів. Однак на цій планеті живуть не тільки добрі істоти. Мультфільм Мауглі дикої планети (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Разом їм належить пройти крізь небезпеки і лиходіїв, які не люблять стороннього присутності в своєму будинку, щоб зуміти знайти батьків Віллі. Мама і тато щосили намагаються знайти своє чадо, але їх пошуки поки закінчуються безрезультатно.

Режисер: Ерік Тості
В ролях: Тімоті Фон Дорп, Едуард Баер, Марі-Южени Марешаль, Гійом Лебон, Барбара Тіссьє, Джейсон Каннінг, Landen Beattie

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress