Мультфільм Менше, ніж людина (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Стів наважується на небезпечний експеримент, з метою довести світові свою правоту. Журналісти часто ризикують собою, вирушаючи в небезпечні подорожі, перебуваючи в гарячих точках і стикаючись з самою смертю. Але герой дійсно відправляється на зустріч з самою смертю, будучи готові померти за правду. Його світ сильно відрізняється від звичного. В результаті появи дивного вірусу, добра половина планети звернулася в кровожерних зомбі. Люди відчайдушно намагалися врятуватися від ожилих мерців. У притулках йшла активна розробка вакцини, яка могла зупинити це безумство.

Коли препарат був готовий, землянам вдалося вилікуватися від хвороби. Але довіряти зомбі люди не поспішали. Вони все ще вели себе дивно, хоч і повернули свій розум, більше не вели себе агресивно. В цілях безпеки було прийнято доленосне лікування. Вижили і вилікувалися живуть в ізоляції один від одного. Коли починають з’являтися розмови про те, щоб об’єднатися знову, багато виступають проти цієї ідеї. Серед них і Стів, який переконаний, що зомбі дуже небезпечні.

Він вирішує відправитися в їх світ, щоб з’ясувати правду на власному досвіді. Героя чекає захоплюючу і небезпечну пригоду, з метою дізнатися істину. Мультфільм Менше, ніж людина (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стеффен Банг Ліндхольм
Актори: Дейв Дійсно, Скотт Кек, Лоуренс Марвіт


загрузка...