Всім мешканцям містечка Радіатор-Спрінгс давно було відомо пристрасть героя мультика «Метр і Примарний Світ» евакуатора Метра до різних жартами. Багато його сусіди і друзі не раз були об’єктом розіграшів, які так веселили цього витівника. Але ось одного разу та інші захотіли трохи розіграти Метра. Легенда, розказана Шерифом невеликої компанії, в якій опинився і наш герой, так вразила всіх, що багато порахували безпечним для себе скоріше роз’їхатися по домівках, поки не настала ніч. Таємничий Примарне Світло з розповіді Шерифа – це, за його словами, не що інше, як душа загиблого під пресом бензовозу, скитающаяся по світу і шукає притулок.

І біда тому, хто встане на його шляху – вмить спопелить, навіть знаку не залишить… Від таких передбачень у кого завгодно не тільки мурашки по капоту побіжать, але і пропаде здатність самостійно пересуватися на власних колесах! Ось і Метру вже дуже не сподобалася перспектива одного разу загинути від світла примари. Але не знав наш вразливий герой, що саме ось цей блакитний світлячок, що переслідує його всю дорогу, – жарт його приятелів, які вирішили відучити Метра бавитися за рахунок інших.

Скільки ж жахливих хвилин довелося пережити бідоласі, поки все не з’ясувалося до загального задоволення! Мультфільм Метр і Примарний Світ (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Лассетер, Ден Скенлон
В ролях: Ларрі-кабельник, Оуен Вілсон, Майкл Уолліс, Бонні Хант, Пол Ньюман, Чіч Марін, Пол Дулі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress