Проживання у міській квартирі може бути дуже комфортним, особливо, якщо мова йде про домашнього вихованця. А саме миле звірятко є головним героєм яскравого мультика «Ми – шпигуни» 2018. Його звуть Марні, і цей рудий котяра за роки домашньої життя розлінився до такої міри, що перестав прикладати зусилля для забезпечення свого побуту. Він звик отримувати їжу в будь-якій кількості, спати майже цілу добу, і бути на дивані з пультом від телевізора. Про те, що існує інший світ, де доводиться працювати цілодобово, кіт здогадувався, але сам особисто в таке місце не потрапляв. Поки одного разу з ним не сталася дивна випадковість, яка перевернула його долю назавжди.

Кіт жив собі в затишку і теплі, насолоджуючись мирним існуванням і турботою доброго господаря. Ось тільки в один з днів з ним зіграли невдалий жарт, і засунули в картонну коробку, щоб відправити, немов посилку, в інше місто. Але по дорозі коробка разом з пухнастим пасажиром вивалюється з машини, і бідолаха потрапляє в село, глуху, і далеку від цивілізації. Вибравшись назовні, городянин з жахом бачить купи сіна, бруд, відсутність благоустрою, і зовсім незвичних тварин. Мультфільм Ми – шпигуни (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тут йде реальне життя, і готова піца залишилася далеко в минулому. Познайомившись з Ослом, Півнем і Собакою, головний герой починає під іншим кутом дивитися на навколишню дійсність. Розпещений улюбленець потрапляє у казкові пригоди в компанії нових друзів!

Режисер: Крістоф Лауэнштайн, Вольфганг Лауэнштайн
В ролях: Олександра Нелдель, Аксель Праль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress