«Мінливі байки: 3 порося і дитина» — казка про поросят на новий лад. Три дорослих порося живуть кожен у своєму будиночку: один солом’яний, інший дерев’яний, а третій кам’яний. Одного разу дуже злий вовк вирішив з’їсти поросят і почав руйнувати їх будинку. Всі були змушені сховатися у найрозумнішого і ділового братика в кам’яному будинку. Дуже Злий Вовк не зміг зруйнувати цей будинок і згорів в димоході каміна при спробі проникнення. Але перед безглуздою загибеллю він встиг повідомити банді вовків про те, що відбувається.

Помізкувавши на раді банди вони вирішують підкинути наживку, щоб згодом вирішити наболілу проблему зі свинями. Не довго думаючи, вовки підкидають їм вовченя. Поросята взяли хлопчика до себе, годували, виховували, міняли памперси і розповідали казки на ніч. Ростили вони дитину, як порося, не замислюючись про походження. Прийшла пора збиратися в школу поросят, де всі називали його «виродком» і ніхто не хотів з ним дружити, крім одного «бракованого» порося з плямою на вусі, в окулярах, з підвищеним блювотним рефлексом.

Поросята-старшокласники ображали малюків, а інші на них навіть не дивилися. Але зовсім скоро малюк виросте і яка ж буде розв’язка? Мультфільм Мінливі байки: 3 порося і дитина (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ховард Е. Бейкер, Аріш Файзі
В ролях: Джон Крайер, Бред Геррет, Стів Зан, Том Кенні, Джессі Маккартні, Тімоті Маккартні, Стів Вілкокс, Нолан Норт, Кріс Елвуд, Марк Адейр-Ріос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress