Мультфільм Місія Дарвіна (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Американський професор Бен створив особливий загін морських свинок, які справно служать уряду і виконують секретні завдання особливого експериментального відділу ФБР. Під командуванням професіонала в комунікаціях Дарвіна знаходяться: його молодший брат Харлі, нещодавно долучився до команди учень; силач Бластер, м’язи якого виробляють на всіх незабутнє враження; відважна дівчинка Хуарес, досконало володіє всіма видами бойового мистецтва, і кріт Спелз, прекрасно розбирається в програмуванні. Завдяки своєму розуму, а також відрізняючись чудовою маневреністю й моторністю, звірята, залишаючись непоміченими, вміють справлятися з будь непосильним завданням.

Їм не страшні ніякі вдосконалені сучасні технології, адже вчений навчив їх різним шпигунським трюкам. За хорошу і стабільну роботу командування США неодноразово доручало сміливцям виконання найскладніших і важливих місій. Все йшло своєю чергою, але раптом надійшов наказ про згортання даного проекту. Розформування чудесного загону збіглося з появою якогось генія Леонарда Сейбера, що загрожує влаштувати глобальну катастрофу за допомогою створеного ним унікальної зброї. Щоб отримати заповітний статус спецагента, Дарвін і його колеги готові протистояти новому ворогові.

Вони повинні проникнути в його комп’ютер і викрасти інформацію, пов’язану з винаходом. Треба поспішати, адже Сейбер встиг продати свою технологію терористам на Близький Схід. Мультфільм Місія Дарвіна (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хойт Йетмен
Актори: Білл Найї, Вілл Арнетт, Зак Галіфіанакіс, Келлі Гарнер, Тайлер Патрік Джонс


загрузка...