Мультфільм Місячний прапор (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Якщо космічного простору загрожує небезпека, то час на роздуми абсолютно не залишається, саме так і думав головний герой картини. Хлопчикові стає відомо, що підступний мільярдер прийняв рішення нашкодити місячним простору, звичайно ж, він не може цього допустити, адже любов до цього місця прищепили батьки. Йому потрібно в найкоротші терміни зруйнувати ці плани, для цього йому потрібно потрапити в космічний корабель і відправитися на місяць. Це виявилося зовсім не складно, йому навіть вдалося знайти однодумців, які надали йому колосальну допомогу.

Одним з них виявився дідусь героя, з яким до цієї операції були зовсім непрості взаємини. Завдяки цій подорожі хлопчик не тільки зуміє врятувати місячне простір, але і налагодити сімейні стосунки з рідними і близькими людьми, з якими до цього моменту в нього було непорозуміння. Ніхто не може з упевненістю сказати, чи вдалося б це у нього, якщо б не підступні плани лиходія.

Хлопчик не захотів змиритися з тим, що він стане єдиним власником місячного простору, і він прийняв рішення йому протистояти. Природно, що добро має перемогти зло. Мультфільм Місячний прапор (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Енріке Гато
В ролях: Дені Ровіра, Мішель Хеннер, Карму Калвелл, Хав’єр Балас, Камілло Гарсія, Тоні Мора, Березня Барбара, Фернандо Гарсія Кабрера, Ксав’єр Касан, Оріолі Тарраго


загрузка...