Мультфільм Монстри на канікулах 3 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Попередні дві частини вже всім полюбився фільму набрали величезну популярність і принесли розробникам чимало грошей. Бачачи, наскільки популярною виявилася друга частина цієї франшизи вирішили відзняти продовження пригод вже всім відомих монстрів. Ще з попередніх частин ми знаємо про те, що до всього цього вони тільки і займалися тим, що лякали всіх перехожих. Це заняття їм приносило справжнісіньке задоволення і крім цього, вони навіть не знали, чим можна було б зайнятися.

Але в один день сталося те, чого вони точно не могли припускати — їх просто перестали боятися. Як вони тільки не намагалися повернути свій авторитет і знову почати лякати людей, все це було абсолютно марно. Вони довго не могли зрозуміти, чи то всі жителі стали боляче сміливими, або ж вони стали занадто смішними. Всі монстри вже давно втомилися від повсякденних турбот і вирішили спільно зі своїми друзями відправитися на канікули.

Їх чекає дуже багато пригод і кумедних ситуацій, які їм доведеться пережити всім разом. Вони не боялися якихось випробувань, адже знали, що їм вже нічого втрачати, і в будь-якому випадку гірше вже не стане. Мультфільм Монстри на канікулах 3 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Генндій Тартаковський
В ролях: Енді Семберг, Кевін Джеймс, Моллі Шеннон, Стів Бушемі, Мел Брукс, Френ Дрешер, Кіген-Майкл Кі, Девід Спейд, Адам Сендлер, Селена Гомес


загрузка...