У підводному царстві кипить своє особливе захоплююче життя. Морські мешканці постійно поспішають у своїх справах, пливуть, щоб знайти собі їжу, ховаються від небезпечних істот. Під гладдю води, кого тільки немає, це і різноманітні риби, восьминоги, акули, ящери. Біологи мріють дізнатися всіх жителів підводних глибин, але вони бачили лише малу дещицю існуючих. Природно, мешканці глибин люблять розважатися, влаштовуючи різні свята і конкурси. А чим їм ще займатися. Цього разу вибирають найсмішнішого монстра, хоч і претендентів багато на це місце, але мало хто з них вміє жартувати.

Так герої мультфільму «Морські монстри» якщо хочуть перемогти, повинні навчитися гострити і жартувати, або знайти того, хто навчить їх цьому. Під товщею океану існує свій особливий світ. Серед його мешканців був оголошений конкурс на найсмішнішу рибу-монстра. Чарлі теж вирішив взяти в ньому участь.

Ось тільки з гумором у нього і його друзів все складається не дуже добре. Тоді вони вирішили відшукати для себе справжнього майстра жартів… Мультфільм Морські монстри (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Еван Тремел
Актори: Kj Schrock, Sarah Taylor

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress