загрузка...


У далекій-предалекой чарівній країні живуть забавні персонажі, відомі, як мумі-тролі. Головні герої характеризуються позитивним характером, доброзичливістю і гостинністю. Вони обожнюють веселитися, не забуваючи при цьому і про ведення домашнього господарства. На цей раз смішні істоти, як зазвичай, активно готуються до приходу суворої, моторошно холодної зими. Їм належить, як слід, прибратися в саду, щоб потім впасти в тривалу сплячку, яка триватиме найближчі три місяці, поки на дворі буде лютий мороз.

Нарешті, успішно виконавши всі найважливіші обов’язки, невелика сімейка милих звіряток закриває на засув свій будиночок, після чого зручно розташовується в ліжечках, адже попереду їх чекає прекрасний сон. І тільки малюкові, незважаючи на вмовляння батьків, все не спиться. Кроха випадково визирнув у віконце, і раптово перед його поглядом відкрилася приголомшлива картинка. Все навколо покрилося снігом, ялинки дбайливо прикрашені різнокольоровими новорічними іграшками, місцеві жителі з нетерпінням чекають прийдешніх свят. Відтепер всі думки цікавого мумі-троля крутяться навколо невідомого гостя по імені Різдво, з року в рік є до них в долину.

Хлопчина має намір ближче познайомитися з цим загадковим незнайомцем, а заодно встигнути загорнути подаруночки близьким. Чи зуміє він впоратися з настільки відповідальним завданням? Мультфільм Мумі-тролі і зимова казка 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Іра Карпелан, Якуб Вронська
У ролях: Білл Скарсгард, Стеллан Скарсгард, Алісія Вікандер, Lin Gothoni, Марія Сід

загрузка...