Майбутнє таїть чимало загадок, кількість яких не поступається перспективам. Який характер вони будуть носити, залежить від людства. Ймовірності того, що люди можуть подружитися з роботами, не заперечують навіть песимістично налаштовані уми. Подорож до загадкових світів, непізнаним галактик може обернутися не глобальною катастрофою і руйнуванням, як прогнозують деякі пророки від науки і релігії. Можливо, це шанс зробити реальним співпрацю з мешканцями інших Всесвітів, побудувати з ними відносини, засновані на моральних принципах, на яких базується поки існує людське суспільство.

Двоє вірних друзів відправляються в політ на космічному кораблі. На інших планетах їх чекає втілення майбутнього, світ, побудований на чітко налагоджені механізми і мікросхемах. Його пристрій підпорядковується програмованим алгоритмами. Чи є тут місце непродуманим емоціям і почуттям, що виникають спонтанно? Саме це несуть у незнайомий світ два товариша, готових підтримувати один одного і знаходити нових однодумців в місті, населеному роботами. Істоти, створені з металу і комп’ютерних чіпів, здатні розумно міркувати. Мультфільм Наступне покоління (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Можливо, новоявлені гості допоможуть їм навчитися відчувати переживання, змушуючи повірити, що під їх металевим корпусом знаходиться не механічна деталь, а щось, зіткану з теплих енергетичних потоків.

Режисер: Кевін Р. Адамс, Джо Ксандер
В ролях: Джейсон Судейкіс, Майкл Пенья, Девід Крос, Джон Красінскі, Шарлін Йі, Констанс Ву

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress