Неймовірний мультфільм носить назву — Незрівнянний містер Фокс, яка розповідає про комедійному містера Фокса, у нього шикарна життя, красуня-розумниця дружина, ну, звичайно ж, самі веселі в світі сусіди, від яких головний герой, м’яко кажучи, не в захваті. Він сам дуже весела та з гарним почуттям гумору, цього у нього не відняти. Але його життя тепер будуть не така весела, адже, витівки цього хитрого лиса їм вже набридли, і вони вирішили, раз і назавжди позбутися від цього пустуна і разом з ним, знищити всю його підлу сімейку.

Але як виявилося, цього хитрого негідника не так просто вбити або хоча б попросити переселиться в інше місце, він має намір і далі псувати життя всім фермерам. Тепер будуть неймовірні пригоди, адже, головний герой буде придумувати все нові витівки, а все заради того щоб провчити фермерів, які вирішили позбутися такого веселуна. Тільки зараз, містер Фокс, вирішує об’єднати своїм сили, заради спільної мети. Це стає ідеєю фікс. Мультфільм Незрівнянний містер Фокс (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це будуть саме веселе пригода, яку просто неможливо пропустити. Чи вдасться хитрому лисові перехитрити, фермерів, адже, як не крути вони люди , і напевно придумають, щось нереально особливе.

Режисер: Уес Андерсон
В ролях: Джордж Клуні, Меріл Стріп, Джейсон Шварцман, Білл Мюррей, Уоллес Володарски, Ерік Чейз Андерсон, Майкл Гембон, Віллем Дефо, Оуен Вілсон, Джарвіс Кокер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress