Майстер злодійства Грю зібрав численну армію міньйонів, які готові зробити все заради свого керівника. Ці хлопці не тільки забавно виглядають, але і також поводяться. Вони чарівні, легко піддаються навчання, схоплюючи інформацію нальоту. Грю знає, що зміг знайти в миньонах вірних помічників, які здатні підтримувати його у всіх починаннях. Тільки не все так прекрасно в житті лиходія. Одного разу Грю дізнався, що була викрадена єгипетська піраміда Хеопса. Звичайно ж, це гучне пограбування повинно було бути його рук, але з’явився інший злодій, який прибрав собі славу.

Легендарний злодій готовий піти на все, тільки б повернути свій статус, який дав собі особисто. Заради цієї мети він придумав ідеальний план викрадення Місяця. Звичайно ж, армія міньйонів була в захваті від майбутньої задумки. Грю залишилося тільки знайти зменшувач, який знаходиться в руках північнокорейців, отримати гроші в банку Зла, щоб побудувати ракету й полетіти на Місяць. Мультфільм Нікчемний я (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але всі плани лиходія полетіли до біса, коли про них дізнався вискочка Вектор, якому вдалося викрасти єгипетську піраміду. Тільки Грю не звик здаватися, і цей раз не стане винятком.

Режисер: П’єр Коффан, Кріс Рено
В ролях: Стів Карелл, Джейсон Сігел, Расселл Бренд, Джулі Ендрюс, Уілл Арнетт, Крістен Уіг, Міранда Cosgrove Дена Гайер, Елсі Фішер, П’єр Коффан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress