Мультфільм Норм і Незламні (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Арктика незважаючи на суворий клімат, все ж прекрасне місце, що стало домівкою для багатьох істот. І одним з них є білий ведмідь по імені Норм. Він живе простий і невигадливої життям короля своєї землі. Кожен день, це проста турбота про їжу, та пригоди з друзями, що по більше частини, просто веселощі заради відпочинку. Життя прекрасне, але на жаль, їй загрожує тяжке випробування, що прийде з боку світу людей. Один багач, вирішив облаштувати безкраї простори Арктики під свої потреби. За його планом, там можна будувати величезний місто, за найсучаснішими технологіями, призначений для самих багатих і забезпечених людей.

І звичайно ж, даний факт, внесе в життя Норма, багато проблем, адже на цій землі, він був головним, але люди, витіснять його. Таке сусідство, може обернуться величезними проблемами і з цієї причини Норм вирішує зірвати будівництво міста і повністю видворити загарбника зі своєї землі. І для цієї мети йому доведеться відправиться в світ людей, де єдиними союзниками виступлять нерозлучні друзі лемінги. Мультфільм Норм і Незламні 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він і його банда, повинні протистояти величезній корпорації, що володіє найкращими технологіями і можливостями. Але не можна втекти від біди, інакше наслідки виявляться самими жахливими.

Режисер: Тревор Уолл
В ролях: Роб Шнайдер, Хэзер Грем, Кен Жонг, Білл Найі, Колм Міні, Лоретта Дівайн, Майкл МакЭлхаттон, Майя Кей, Габріель Іглесіас, Салом Дженс


загрузка...