Два друга-жителі Великого Монстрополіса постійно виявляються учасниками різних незрозумілих ситуацій. Одного з них звуть Майк, а другого Саллі. Майк купує нову машину і хвалиться нею перед Саллі. Жовтий автомонстр напханий всім, чим тільки можна. На бортовий панелі в кабіні зосередилася купа лампочок і кнопочок. Спочатку Саллі грається з сидіннями, що мають ультра регуляцію, поки Майк не починає на нього сердитися. Нова машина Майка подає сигнал, що означає, що ремені безпеки не пристебнуті. Намагаючись застебнути ремінь безпеки, який заклинило, Майк замикає випадково себе зовні.

Він просить Саллі натиснути одну з кнопок, але той, заплутавшись в їх різноманітті, відкриває випадково капот машини. Майк, намагаючись закрити капот, провалюється всередину машини, але йому вдається вибратися. Але несподівано запускаються двірники, Майк натискає чергову кнопку і тут в машині настає справжній хаос. Але Майку вдається все зупинити, повернувши в запалюванні ключ. Саллі, поправляючи дзеркало заднього виду, випадково його ламає. Майк починає вимагати, щоб Саллі покинув салон машини, але потім несподівано зривається з місця і розбиває автомобіль.

Саллі дивується, що відсутні подушки безпеки, але тут раптово вони спрацьовують, відкинувши при цьому, у бік Майка. Саллі ловить друга в повітрі, але той шкодує про машину. Мультфільм Нова машина Майка (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Піт Доктер, Роджер Гулд
В ролях: Біллі Крістал, Джон Гудман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress