загрузка...


Террі — головна дійова особа мультфільму «Обережно: Грамп!». З казок бабусі він пам’ятав дивних драконів-поліцейських, незвичайних чарівників, щасливе королівство повітряних куль та інших невідомих істот. Прекрасні спогади протягом довгого часу берег в своїй голові головний персонаж. Хлопчик мріяв, що коли-небудь він прокинеться в цій чарівній колоритною країні. Однак він і уявити собі не міг, що все це реальність. Така країна, дійсно, існує.

Скоро радості головного персонажа прийшов кінець. Справа в тому, що тут все не так райдужно, як уявляв собі Террі. Чарівне королівство занурене в смуток і меланхолію. Тут неможливо зустріти життєрадісного персонажа. Все це витівки місцевого лиходія Грампі. Чари злого чаклуна можна розвіяти лише заволодівши скляним ключем. Історію про це артефакті повідала герою кінокартини принцеса по імен Світанок. Для того, щоб знайти ключ потрібно виконати складний шлях і дістатися до Бухти Орхидей.

Хоробрий Террі готовий відправитися в небезпечну подорож разом з місцевою мешканкою, яка поринула в вічну меланхолію. Мультфільм Обережно: Грамп! (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрес кутюр’є
У ролях: Тобі Кеббелл, Лілі Коллінз, Іен Макшейн

загрузка...