Мультфільм Октонавти 2 сезон (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Багато хто думає, що під водою немає нічого цікавого. Там темно, холодно і небезпечно. Але це далеко не так, адже від будь-якої неприємності може врятувати особлива команда, що живе в морі. Їх називають октонавты — дослідники підводних таємниць. Багато років тому хлопці опустилися на велику глибину і оселилися на базі. З цього моменту почалося їх пригода, повне небезпек і неймовірних відкриттів. Вони змогли зібрати у себе вдома великий флот, щоб мати можливість у будь-який час вирушати на дослідження або ж приходити до тих, хто потребує допомоги. Кожен підводний корабель оснащений новітнім обладнанням, здатним в лічені секунди знаходити вірний шлях.

Але октонавты розуміють, що їх оточує безліч таємниць. Вони прагнуть якомога більше дізнатися про морських мешканців, познайомитися з ними, з їх життям і знайти нові знання. Іноді їм доводиться стикатися з неймовірними речами, які навіть уявити складно, але їм хочеться завжди виходити переможцями. Октонавты чесно допомагають іншим дослідникам, діляться досвідом і результатами експериментів. Мультфільм Октонавти 2 сезон (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони знають, що дружба і взаємодопомога зможуть дати хорошу підтримку в будь-якій складній ситуації. Це змушує все частіше знайомитися з особливими істотами і вникати в їх таємниці.

Режисер: Darragh O’Connell, Nicky Phelan
Актори: Ross Breen, Кіт Вікхем, Jo Wyatt, Саймон Гринхолл, Rob Rackstraw, Тереза Галлахер, Michael Murphy, Пол Патинг, Shelley Longworth, Vinnie Penna


загрузка...