загрузка...


Співробітник поліції інспектор Гаджет не відрізняється особливою кмітливістю. Його методи роботи давно застаріли. Хоча герой і хоче здаватися дуже прогресивним, у нього все одно не виходить справлятися зі своїми обов’язками. Сищик завжди ходить в плащі, в який вбудовано величезну кількість різних пристосувань. Вони можуть знадобитися у важкий момент. Але всі ці додаткові функції не допомагають герою мультиплікаційного фільму «Остання справа інспектора Гаджета» розібратися в бандитів. Іноді він плутає свою собаку зі зловмисниками, а «поганих хлопців» зараховує до числа своїх друзів.

Племінниця на ім’я Пенні не проти допомогти коханому дядечкові ловити небезпечних злочинців. Кар’єра Гаджета повинна скоро закінчиться. Інспектор ось-ось повинен вийти в заслужену відпустку. На кону — останнє завдання. Але воно виявиться не легким, адже правоохоронцю треба зловити одного з найнебезпечніших бандитів. Довгий час він намагався зловити Кігтя, але у нього нічого не виходило. Бандиту набрид настирливий інспектор і його команда. Тому зараз той самий Кіготь зміг перехитрити Гаджета.

Зловмисник підірвав машину поліцейського. Невже працівник поліції так і не зможе завершити «справу його життя», і кіготь так і залишиться безкарним. Мультфільм Остання справа інспектора Гаджета (2002) дивитися в хорошій якості.

Режисер: Майкл Малиани
В ролях: Моріс ЛаМарш, Тіна Буш, Джим Бернс, Блу Манкума, Майкл Добсон, Брайан Драммонд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress