Мультфільм Пан Ілюмінатор (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Світ, в якому живе Містер Ілюмінатор зовсім не схожий на наш. В ньому люди, ну або те що тут замінює людей, що вміють літати, а від живої природи не залишилося абсолютно ніякого натяку. Механічні дерева, механічні квіти, навіть маленька собачка, яка живе по сусідству біля дворових сміттєвих баків, і та приводитися в рух величезною кількістю різних шестерень і черв’ячних передач. І найголовніше в цій байдужої всесвіту – це дотримання порядку. Адже всі механізми діють чітко визначеною наперед схемою, порушення якої може спричинити непоправні наслідки.

І кому, як не Містера Иллюминатору про це знати краще за всіх. Адже цей тихоня справжній параноїк і педант, який звик беззаперечно слідувати встановленим правилам, ніколи навіть не думаючи про те, щоб їх порушити. Але одного разу і його маленьке сталеве серце охоплює дивне почуття прихильності і тепла, по відношенню до іншого механізму – тієї самої маленької залізної собачонке. Мультфільм Пан Ілюмінатор (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І коли нова знайома Ілюмінатора потрапляє в справжню біду – приїхав за сміттям автомобіль забирає так само і коробку з песиком, маленький, зациклений на порядку чоловічок вирішує вперше порушити власні правила, щоб врятувати свого друга.

Режисер: Олександр Эспигарес, Лорен Уитц
Актори:


загрузка...