Зарубіжний повнометражний анімаційний фільм, який обов’язково сподобається всім маленьким глядачам. Анімаційна картина розповідає нам про абсолютно звичайного американського хлопчика на ім’я янкі Ірвінг, якому доля подарувала відмінний шанс, але про все по порядку. Наш маленький друг з самого раннього дитинства полюбив гру в бейсбол, власне, це не дивно, адже побутує думка, що кожен, проживає в Америці, повинен балдеть від даної гри. Але у Янки погано виходить освоювати даний вид спорту, а одного його бажання і ентузіазму недостатньо, щоб хлопчаки брали його з собою.

Але одного разу Янкі абсолютно випадково стає володарем бейсбольної біти, що належить гравцеві відомої команди, за яку наш герой серцево хворіє. Тепер він дає обіцянку, у що б то не стало, повернути біту її власнику. Але для цього хлопчикові доведеться на якийсь час покинути рідний Нью – Йорк і виїхати в Чикаго – Шукати знаменитого спортсмена. Мультфільм Переможець (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Янкі бере з собою свій унікальний мовець м’яч, з яким дружить вже довго, збирає речі і з головою занурюється в найнеймовірнішу пригоду свого життя. А це хлопчик ще не знає, що йому вдасться зробити так, щоб улюблені спортсмени здобули перемогу.

Режисер: Колін Брейді, Крістофер Рів, Деніель Ст. П’єр
В ролях: Річі Аллен, Джейк Т. Остін, Черіз Буф, Джессі Бронштейн, Ральф Коппола, Брайан Деннехі, Вупі Голдберг, Джейсон Харріс, Ед Хелмс, Рей Янничелли

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress