загрузка...


Хочеться відзначити, що цей анімаційний проект створено за новою технологією VR (virtual reality). Завдяки спеціальному шолому і смартфону, кожен бажаючий може створити власний мультфільм. Ці дві складові дозволяють перетворити навколишні об’єкти в мультиплікацію, продемонструвавши глядачам приголомшливу реалістичність сюжету. «Перл» створений саме подібним чином. Його сюжетна лінія розповідає про батька і дочки, які вирішили відправитися в подорож. Вони давно мріяли здійснити мрію, і вибратися з міста на деякий час, влаштувавши маленьке пригода.

Сім’я мало спілкується, адже батько постійно працює, а дочки доводиться вчитися, готувати домашнє завдання, займатися в спортивних секціях. Вона багато працює, щоб скрізь встигати і стати хорошою людиною. Однак, з настанням канікул, тато бере невелику відпустку, заправляє повний бак бензину і родина відправляється в шлях. Вони не планують свій маршрут. Сімейство бажає насолодитися часом, проведеним разом, поговорити на багато тем, висловитися про плани і назавжди запам’ятати ті самі хвилини, коли вони були разом.

В ході подорожі, вони познайомляться з цікавими людьми, побувають у різних штатах, спробують багато нового, скажуть масу приголомшливих слів, на які раніше не було часу. Мультфільм Перл (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Патрік Осборн
В ролях: Ніки Блум, Келлі Штольц, Емма Грейс Айзенманн, Емерсон Роуз Орр, Елізабет Скотт, Джеймі Скотт Сільвер Уизлер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress