загрузка...


Головний герой фільму стає птах підліток, він як і личить його ровесникам зовсім не любить допомагати родичам, він віддає перевагу знаходити собі розвагу на вулиці. Герой звик потрапляти різні неприємності, він з легкістю знаходить шляхи рішення різних проблем, тому по життю крокує з повною упевненістю. Куко не уявляє свого життя без супергероя, який є його кумиром, Ель Americano. Пташеня не уявляє свого життя без цього героя, він намагається всіляко йому наслідувати тому завжди готовий прийти на допомогу в скрутну хвилини якщо це необхідно.

В один прекрасний день спокійна і розмірене життя головного героя порушується, справа в тому що його батько потрапляє в центр неприємних подій, банда птахів зробила спробу відібрати у батька Куко циркову арену, яка переходила з покоління в покоління. Маленький герой не готовий миритися з таким ставленням до свого батька, тому він зробив спробу протистояти цієї підступної банді, він має намір відвоювати циркову арену і залишити її в сім’ї.

Куко в компанії зі своїми вірними друзями відправляється на пошуки тієї банди, яка загрожує його батькові для того щоб їх провчити. Мультфільм Перната банда (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рікардо Арнаиз, Майк Кункель, Рауль Гарсиа
В ролях: Едвард Джеймс Олмос, Ріко Родрігес, Чіч Марін, Кейт дель Кастільо, Алекс Синтек, Ерік Естрада, П’єр Анджело, Дон Чето, Mino D Blanc, Рікардо Санчес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress