Мультфільм Перший загін (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дія неймовірного анімаційного фільму переносить глядачів у 1942 рік. Йде кровопролитна війна радянських військ з німецькими загарбниками, і ще зовсім не ясно, хто ж вийде переможцем з цієї неймовірної сутички. Крім того, фашисти вирішують вдатися до допомоги потойбічних сил і завдяки досвідченому магу викликають з того світу загін легіонерів, який готовий піти на все, щоб допомогти людям, які дали їм можливість знову з’явиться на землі.

Звичайно, радянські солдати розуміють, що не зможуть впоратися з такою нищівною силою, однак незабаром приймається рішення створити Перший загін, куди будуть входити люди, які не тільки володіють бойовими мистецтвами і вміють поводитися з різними видами зброї, а й ті, хто має пряме відношення до окультизму і магії. Саме в цей момент і починається епічне бій. Перший загін готовий піти на все, щоб знищити не тільки німецьких загарбників, але і потойбічну силу, яка влізла не в свою справу. Мультфільм Перший загін 2009 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але чи зможуть люди, які ніколи раніше не зустрічалися з примарами, здобути блискучу перемогу і повернути собі право на свободу? Невже не знайдеться жодної людини, здатної протистояти привидам легіонерів?

Режисер: Есихару Асіно, Михайло Шприц, Олексій Климов
В ролях: Олена Чебатуркина, Михайло Тихонов, Данило Ельдаров, Сергій Айсман, Людмила Шувалова, Ірина Савіна


загрузка...