Маленький герой мультфільму «Підводний ера» восьминіжок Дамбо не вміє сумувати і завжди знаходиться на позитиві. Разом зі своїми кращими друзями морським чортом і глибоководної креветкою веселун Дамбо готовий подолати будь-які труднощі і впоратися з будь-якими проблемами. Разом ці жителі підводного світу утворюють якусь банду, яка у вільний час займається тим, що вивчає місцевість та шукає собі захоплюючі пригоди. Життя цих хлопців представлялася їм справжньою казкою рівно до тих пір, поки не сталося страшне.

Як би жахливо це не звучало, але одного разу морська хвиля змила всі міста і села, а люди змушені шукати собі нове місце для життя. Планета Земля перетворилася в один величезний океан, в якому не було ні найменшого шматка суші. Здається, що мешканці підводного царства повинні були утворитися подібного нового світу, але якийсь лиходій зумів пробратися в будинку кращих друзів і навести там жахливий безлад. Мультфільм Підводний ера (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Відважні і безстрашні герої вирішують знайти того, хто посмів так себе показати: Дамбо не має наміру миритися з нахабством істоти, возомнившего себе господарем морського світу і якщо знадобиться, він готовий навіть вступити з ним в смертельну сутичку.

Режисер: Джуліо Сото Гарпид
В ролях: Джастін Фелбингер, Ліндсі Альона, Стівен Хьюз, Льюїс Маклауд, Джесс Харнелл, Філ ЛаМарр, Джефф Беннетт, Дейв Фенной, Боб Берген, Джен Тейлор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress