Дуже крутий захоплюючий мультфільм про те, як пінгвіни протистоять силам, які бажають завоювати владу. Герої вступають в битву зі злим доктором, неймовірно багато подорожують і цього разу їх занесло в пустелю, де зграя і почала воювати на благо планети. Місія вийшла далеко за межі їх звичного зоопарку і знайшла статус міжнародної. У боротьбі їм допомагають безліч різних тварин, друзів, вони об’єднуються в команду, створюють невразливий загін. Кожен з персонажів це яскравий представник своєї місії. Лідер групи розробляє плани та координує, самий мовчазний володіє шаленою силою, шалений новобранець і четвертий мозок взводу.

Четверо пінгвінів дуже неординарні і своєрідні, сміливі, відважні, розумні і хитрі живчики. Дуже пощастило, що у них є ще надійні друзі, які із задоволенням прийдуть на допомогу, щоб подолати всі перепони і капості. У свою чергу доктор робив зустрічні гидоти хлопцям, бо дуже хотів захопити весь світ, але це виявилося неможливо. Мультфільм Пінгвіни Мадагаскару (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Завдяки нашим цікавим героям і їх кмітливості все повернулося на круги своя. Пінгвіни змогли дати ворогові відсіч і завдяки цьому врятували все людство, а жарти і харизма нікого не залишать байдужим.

Режисер: Ерік Дарнелл, Саймон Дж. Сміт
В ролях: Том МакГрат, Кріс Міллер, Крістофер Найтс, Конрад Вернон, Джон Малкович, Бенедикт Камбербетч, Кен Жонг, Аннет Махендру, Петер Стормаре, Енді Ріхтер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress