Мультфільм Пітер Пен: У пошуках магічної книги (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Нова захоплююча історія про пригоди хлопчика, який не хотів ніколи дорослішати. Звичайно ж, мова піде про Пітера Пена! А займалися створенням цієї анімаційної картини фахівці з Індії. В основу екранізації закладений класичний сюжет з однієї серії книг про Пена. Світ вперше познайомився з цим персонажем в 1902 році, і з тих пір у глядачів він завжди викликає пекучий інтерес. Даний шедевр знятий в повному метрі, і є вже 16 за рахунком. Дія мультфільму, що цілком очікувано, відбувається в Чарівній країні, названій Неверленд. Тут, на чудовому острові далеко від дорослих живуть хлопчаки, не палаючі бажанням вирости.

Керує всіма діями героїв Пітер Пен, а допомагає йому весела і пустотлива фея Дінь. Одного разу хлопці влаштовують гучне свято, на якому з’являється підступний капітан Крюк. Він примудряється викрасти магічну Книгу-найпотужніший артефакт Нетландії. З її допомогою Гак отримує необмежену могутність, і протистояти йому не в силах навіть головний герой. По ходу справи лиходій випускає з фоліанта жахливих монстрів, і напускає їх на ворогів. Хлопці б’ються з чудовиськами, намагаючись відібрати у пірата книгу, і відновити на острові порядок.

Разом з друзями хлопчик повинен знайти спосіб перемогти злісного капітана, і врятувати Нетландію від руйнування. Чи вдасться їм втілити в життя всі амбітні плани? Мультфільм Пітер Пен: У пошуках магічної книги (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чандрасекаран
Актори: Мішель Кребер, Майкл Добсон, Метт Хілл, Мішель Моліно, Сара Наточенни


загрузка...