загрузка...


Захоплюючі пригоди очікують молоду дівчину на ім’я Марла і її молодшого брата Чарлі. Хлопчисько завжди відрізнявся підвищеним ступенем цікавості, тому не упустив можливості вляпатися в чергові неприємності. Він раптово зник, і опинився у вигаданому всесвіті Playmobil. Тут всі мешканці є ключовими персонажами однойменної серії іграшок, і у кожного є власні особливості характеру. Відправившись слідом за зниклим родичем, дівчина також потрапляє в дивний іграшковий край. По шляху порятунку їй належить познайомитися з фантастичними особистостями.

Справ водить закусочну на колесах, при цьому обожнюючи поговорити. Секретний агент Рекс Дешер відрізняється природною харизмою і колосальною відвагою. Невдаха робот завжди готовий прийти на допомогу до друзів, як і екстравагантна фея. Основний моральний посил-вірити в свої сили і друзів, незважаючи на життєві складнощі.

Неймовірні пригоди допомагають Марлі і Чарлі зрозуміти, що, незважаючи на будь-які складнощі, головне — завжди вірити в себе. І тоді навіть неможливе стане можливим! Мультфільм Playmobil фільм: Через всесвіти (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ліно ДиСальво
В ролях: Діно Андраде, Гебріел Бейтман, Йен Джеймс Корлетт, Ліно Дісальво, Бен Діскін, Джим Геффіган, Келлен Гофф, Вілсон Оксенкнехт, Райан С. Хілл, Пол Гурвіц

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress