загрузка...


Юна Марла мріяла об’їхати різні країни, відправившись в тривалу, навколосвітню подорож. Її плани після сімейної трагедії були зруйновані. Батьки стали жертвами автокатастрофи і загинули, залишивши дітей сиротами. Дівчині довелося займатися батьківськими обов’язками, піклуючись про маленького брата. Занурившись в нескінченні побутові турботи, вона перестала згадувати про колишні мрії, втративши потяг до пошуку пригод. Чотири роки по тому, десятирічний братик проявляє велику допитливість, бажаючи познайомитися з цікавими місцями, існуючими в світі.

Одного разу непосида Чарлі переміщається незвичайним чином в паралельний вимір, загубившись в анімованій реальності, де мешкають іграшкові герої Playmobil. Тут хлопчик перетворюється на грізного, непереможного вікінга, що приводить в жах супротивників. Він стає відважним воїном, захоплюючи одноплемінником неймовірною мужністю і бойовою майстерністю. Незабаром його поневолює злісний, підступний імператор Максимус. Мультфільм Playmobil фільм: Через всесвіти (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Лиходій використовує бійців з різних вимірювань для організації видовищних поєдинків, де вони б’ються з невідомим могутнім істотою, що розправляється з легкістю з будь-яким ворогом.

Режисер: Ліно ДиСальво
Актори: Діно Андраде, Гебріел Бейтман, Йен Джеймс Корлетт, Ліно Дісальво, Бен Діскін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress