Мультфільм По той бік океану (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В таємниці від усіх оточуючих людей на планеті існує паралельний світ. Істоти, які там мешкають, керують припливами і відливами. Вони змінюють сезони і керують часом. Там живе дівчинка Чунь. Вона бажає ознайомитися зі світом людей. Тому, коли їй виповнюється шістнадцять років, вона перетворюється на білого дельфіна. Правда після перетворення дівчинка потрапляє в сильний шторм. Вона заплутується в Рибальській мережі. Її випадковим чином рятує місцевий хлопець. Але, на жаль, він помирає сам у хвилях суворого шторму. Задоволена такою самовідданістю дівчинка вирішує повернути йому життя.

Вона повертається до себе в паралельний світ і звертається до зберігача чистих душ. Лінг Ро зобов’язується повернути хлопцю життя. Для цього вона перетворює його в дельфіна. Зрозуміло, хлопчик не відразу звикає до такого образу. Причому у нього буде в запасі тільки половина його призначеного життя. Тепер в океані плавають двоє: велика риба і бегонія. Маленький дельфін ще недосвідчений і йому потрібна підтримка. Веснянка щосили намагається допомогти дельфіну адаптуватися до життя в океані. Адже це дуже незвично для наземної людини. У Веснянку закохується її друг. Вона і Дзяо доглядають за хлопчиком. Але на їхній світ насувається серйозна загроза. Мультфільм По той бік океану 2018 дивитися в хорошій якості.

Душу хлопчика необхідно донести в тілі цього маленького дельфіна. Лише через деякий час малюк здатний передати свою душу в тіло справжнього хлопчика. Але на шляху у самовідданих героїв виникнуть випробування.

Режисер: Лян Сюань, Чжан Чунь
В ролях: Цзі Гуаньлинь, Су Шанцин, Сюй Вэйчжоу, Цзінь Шицзя, Пань Шулань, Чжан Юаньюань, Цзюэр, Сюе Ліфан, Чжан Цзе, Лю Сяоюй


загрузка...