Мультфільм Попелюшка і таємний принц (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Казка про бідну, але красиву і працьовиту дівчину, яка зуміла завоювати любов самого принца, відома всім. Але ця історія про Попелюшку зовсім інша. Дівчинку, яка була змушена терпіти примхи і примхи злої мачухи, звали Еллою. Вона жила в будинку, на горищі якого мешкали мишки. Гризуни знали, що добра, чуйна пасербиця їх завжди погодує. Життєрадісна і безжурна дівчина готувала різноманітні страви, дивуючи кулінарними здібностями, але їй було важко догодити сварливою, всім незадоволеною жінки та двох її дочок.

Ті, відчуваючи свою перевагу, посміювалися над талановитою рукодільницею. А Елла великодушно прощала зведених сестриць, але готова була захищати мишенят, які потрапили в біду, за якими гнався кіт, а люди намагалися розчавити підборами. За те, що дівчина дозволила їм втекти, мачуха позбавила її на місяць вечері.

Зате Елла придбала щось більше, дізнавшись таємницю сірого мишеняти, насправді є зачарованим відьмою принцом. Мультфільм Попелюшка і таємний принц (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лінн Саузерленд
Актори: Кассандра Морріс, Кріс Ніос, Тоні Аззоліні, Венді Лі, Стівен Мендел, Керстен Дей, Стефані Сандіц


загрузка...