загрузка...


В епіцентрі сюжету опиняються дві чотирнадцятирічні школярки, які постійно опиняються в комічних ситуаціях. Навколо «Попсовий епос» з’явилася маса шанувальників буквально з появою трейлера, адже гумор люблять усі, від мала до велика. Дівчата абсолютні різні, як за характером, так і зовні. Попуко являє собою симпатичну низькорослу блондинку з вельми запальним характером. Вона просто обожнює жарти будь-якого напрямку. Піпімі ж, навпаки, вельми стримана брюнетка високого зросту.

Вона постійно знаходиться в одному стані і її досить важко з нього зрушити. Дівчата ходять в формі-матросці. Вони виконують різні сцени за участю всіляких персонажів. Це можуть бути звичайні рядові службовці або комп’ютерні герої популярних ігор. Її низький зріст кидається в очі, коли та знаходиться поруч з Пипими, дуже високою дівчиною. Події, що розвиваються навколо головних героїнь, абсолютно вибиваються з якої-небудь логіки. Простежити за розвитком буде непросто, якщо ви спочатку не втягнулися в атмосферу. Невігластво, справжнє божевілля і просто забійний гумор в стилі головних героїнь.

Школярки завжди потрапляють в незручне становище, яке викликають бурю овацій. Однак, вони практично завжди виходять сухими з води. Мультфільм Попсовий епос 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дзюн Аокі, Аои Умэки, Junichi Yamamoto
Актори: Тору Адапи, Bryn Apprill, Сюнсукэ Итакура, Масаакі Яно, Юі Огура, Сюнсукэ Такеуті, Юй Макино, Юі Ватанабе, Синносукэ Огами, Кендзі Акабане

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress