загрузка...


Всі ми знаємо багато історій про мужніх принців і прекрасних принцес, а також про любов до гроба. Молоді герої таких історій випадково зустрічаються і в ту ж мить розуміють, що вони створені одне для одного. Але буває і так, що спочатку герої не можуть розібратися в своїх почуттях, але від ненависті до любові всього лише один крок. Але анімаційний фільм «прегарна» розповість глядачам історію іншого роду. Ніхто не міг передбачити такий розвиток подій. Три принцеси дізнаються, що вони заручені з одним і тим же хлопцем.

Як же таке сталося? Може бути, батьки дівчат видали їх заміж, а потім спливла неприваблива правда. Але не виключений і такий варіант, що принц виявився легковажним серцеїдом, який просто наобіцяв кожної красивій дівчині, що він одружитися на ній. Як би там не було, тепер на одного хлопця відразу три претендентки. Що ж буде далі? Чи стануть прекрасні принцеси суперницями або ж вони об’єднають зусилля і допоможуть один одному знайти справжню любов і стати щасливими?

Це і належить дізнатися глядачам цієї анімаційної історії, яка порадує гарною музикою і веселим сюжетом. Озвучуванням зайнялися відомі співачки, так що мюзикл вийде відмінним. Мультфільм Прегарний принц (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Росс Венокур
В ролях: Сіа, Ді Бредлі Бейкер, Демі Ловато, Ешлі Тісдейл, Джон Кліз, Ніа Вардалос, Джим Каммінгс, Уілмер Вальдеррама, Авріл Лавін, Глорія Тенг

загрузка...