Як багато однолітків, хлопчисько Луїс за сюжетом «Прибульці в будинку», відрізнявся особливою непосидючістю. Веселі ігри, потішні захоплення були основою його дитячого життя, за що він багато разів отримував догану від батьків, від чого поповнювався ще більшими неординарними ідеями. Одного разу в існування дитини стався неординарний випадок, який значно змінив світогляд малюка. Хлопчина неодноразово чув розмови про існування інопланетного життя, тому він жадав зустрічі з цими жахливими прибульцями.

Подумки вимальовуючи мешканців інших планет, як нетовариських похмурих створінь, здатних робити жахливі вчинки, дитина не очікував зустрічі з веселими вигадливими монстрами, також обожающими пустотливо проводити дозвілля. Коли неподалік від будинку існування сімейства здійснив екстрену посадку космічний зореліт, юний слідопит з цікавістю стежив за подіями, забувши про заплановану черговий затії. Коли з корабля здалися інопланетяни, долаючи навалившийся жах, землянин, вирішив познайомитися, боязко підійшовши ближче. На його подив непрохані гості виявилися цікавими товариськими співрозмовниками, дуже схильні до авантюризму.

Прибули нащадки зоряних світів з превеликим задоволенням долучилися до земного життя, розпочавши разом з дітлахами озорничая, вводити з себе дорослих. Мультфільм Прибульці в будинку (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістоф Лауенштайн, Вольфганг Лауенштайн, Шон МакКормак
Актори: Каллум Малоні, Дермот Магенніс, Йен Коппінгер, Пол Тайлак, Люсі Керолан, Ейн Дейлі, Ейлін Мітен, Саймон Тоул, Данна Девіс, Сьюзі Пауер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress