Мультфільм Пригоди Тигрулі (2000) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У казковому лісі настала осінь. Всі звірі готуються до холодів. Тому ніхто не хоче грати з Тигрулей. Маленький звір вирішив знайти інших своїх родичів. Мудра Сова повідала йому, що потрібно знайти сімейне дерево. Тигреня зрозумів це по-своєму. Він подумав, що саме там живуть тигри. За Тигрулів слід по п’ятах його справжній друг крихта Ру. Як розказано в мультфільмі «Пригоди Тигрулі» знайти родичів йому не вдалося. Крихітка Ру радить Тигрулі написати лист. Це послання несеться вітром. Коли настала хуртовина друзі Тигрулі, що живуть в лісі, вирішили написати йому лист у відповідь, а себе видати за тигрів.

Розсудливий Кролик намагається відмовити всіх від цієї затії. Час суворий і ніколи займатися дурницями. Тигруля розкрив обман і пішов шукати велике смугасте дерево. Друзі вирушили за ним. В лісі героїв чекали суворі випробування. Мультфільм Пригоди Тигрулі (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Нарешті після всіх небезпек Тигруля зрозумів, що Вінні Пух, П’ятачок, Кенга, Сова, ІА, Кролик і є його справжня сім’я, а крихта Ру відданий брат. Тепер у нього навіть з’явився Медальйон, на якому зображений сімейний знімок.

Режисер: Джан Фалкенштейн, Кріс Батлер
В ролях: Джим Каммінгс, Микита Хопкінс, Кен Сэнсом, Джон Фідлер, Пітер Каллен, Андре Стійка, Кет Сусі, Тому Аттэнборо, Джон Херт, Джофф Кох


загрузка...