загрузка...


Принцеса Еммі – мультфільм про дівчинку, яка могла б бути звичайною, якби не кілька обставин, що роблять її не схожою на інших. Головну героїню звуть Еммі, і вона сама справжня принцеса, хоча зовні цього ніхто навіть не зрозуміє, адже вона не любить виставляти напоказ свою причетність до королівської сім’ї. А друга особливість дівчинки – це її здатність розуміти мову тварин. Правда, чує вона не всіх звірів, а тільки коней, і з ними ж вміє розмовляти так, щоб вони її теж розуміли. Це справжній дар, який приносить принцесі багато радості, адже вона любить спілкуватися з конячками. Поки що в житті головної героїні практично немає ніяких проблем і труднощів.

Багато питань вирішують її оточують дорослі, а їй залишається тільки насолоджуватися поки ще спокійним дитинством і робити те, що хочеться. Але є велика ймовірність, що спокійні дні Еммі скоро закінчаться, оскільки на горизонті з’являється її родичка, від якої хорошого чекати не варто. Це її двоюрідна сестра Гизана, яка приїхала в гості, але не просто так, а з конкретними планами. Мультфільм Принцеса Еммі (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Адже вона теж принцеса, але, якщо для Еммі її статус мало що змінює, то для Гізани він дуже важливий, і мріє вона про те, щоб стати найбільшою з усіх королівських осіб у своєму роду.

Режисер: Піт де Ріккер
Актори: Франка Потенте, Джон Ханна, Белла Ремсі, Тім Макіннерні, Рубі Барнхилл, Уве Оксенкнехт, Джеймс Пірсон, Кенні Бліт, Гебріел Квіглі, Скарлет Мак

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress