Сюжет мультфільму «Принцеса і дракон», де центральним персонажем оповідання стає чарівна Варвара. Незважаючи на те, що дівчинка носить почесне звання принцеси, і в майбутньому стане титулованої спадкоємицею трону, вона володіє веселим характером і позитивним настроєм, дозволяє їй з іншого ракурсу дивитися на очевидні для дорослих людей речі. Вона може бачити в них не лише негативні сторони, але й позитивні, такий собі метавзгляд. Тому за неї слід пильно наглядати, ніж та постійно зайняті слуги і служниці у величезному палаці і вся королівська чета.

Крім того, короля з королевою потрібно відвідувати прийоми і вирішувати питання державної ваги, тому часом вони не встигають стежити за тим, що відбувається в замку. Саме тому вони просять своїх вірних слуг стежити за їхнім чадом. Варя обожнює книжки, особливо картинки привертають її увагу, тому під час читання, вона не викликає підозр у спостерігачів. В один прекрасний день абсолютної випадковості, до неї до рук потрапляє стародавня книга, повністю поглинає її дитячий інтерес. Мультфільм Принцеса і дракон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона і не підозрює, кожна сторінка просякнута магією і чаклунством, тому, як тільки відкрита книга, а сторінки перелистаны, дівчинка переміщається в фантастичний світ, де повітря напоєне фантазією і чарами.

Режисер: Марина Нефедова
В ролях: Ані Лорак, Ірина Кірєєва, Сергій Смирнов, Костянтин Кожевников, Василь Дахненко, Діомід Виноградов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress