Мультфільм «Принцеса і жаба» відразу ж після свого виходу в 2009 р. перетворився в один з найулюбленіших дітьми мультиків. Він виконаний в кращих традиціях студії Диснея і хоча його назва наводить асоціації з відомою казкою братів Грімм, сюжет картини нічим не пов’язаний з нею і приваблює своєю оригінальністю. Ідея перетворення зачарованого принца в людини, якщо його поцілує дівчина, відома всім, але в цьому фільмі все відбувається навпаки – поцілувавши принца, головна героїня Тіана сама перетворюється в жабу. Її та принца чекають забавні болотні пригоди, через які потрібно пройти, щоб врятуватися від чаклунства і знайти своє щастя.

Давно обіграна творцями фільмів історія про справжнє кохання тут передана дуже щиро і зворушливо, в дусі сучасності, але без зайвої солодкуватості. Другорядні персонажі теж змальовані яскраво і викликають не меншу любов у глядачів. Слід зазначити також прекрасну графіку стрічки і відмінне музичне оформлення, що доповнює розповідь і загальний настрій.

Стрічка поцяткована кумедними смішними епізодами, в ній багато хорошого гумору. Класичний добрий мультик, занурює глядачів в чарівну казкову атмосферу, з якої не хочеться виходити. Мультфільм Принцеса і жаба (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рон Клементс, Джон Маскер
В ролях: Аніка Ноні Роуз, Бруно Кампос, Кіт Девід, Майкл-Леон Вулі, Дженніфер Коуді, Джим Каммінгс, Пітер Бартлетт, Дженніфер Льюїс, Опра Вінфрі, Терренс Ховард

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress