Мультфільм Простоквашино (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ну що, здавалося б, могло змінити тихе й мирне сільське життя. Тут все як завжди і нічого не змінюється, принаймні все саме так і думають. Кіт Матроскін як проводить час зі своєю улюбленою коровою, яка дає теплу і смачне молоко, яке він так сильно любить. Ну а Кулька бігає у пошуках здобичі, для того щоб знайти собі нову мету для фотосесії. Тільки ось тепер його фото можна подивитися весь світ, адже він навчився викладати фотографії в інтернет. Так і Матроскін багато дізнається тепер про те, що діється в світі, завдяки техніки. Але несподівано в село приїжджає Дядько Федір.

Цьому хлопцеві зовсім не живеться з рідними в місті, та й до того ж у нього погані новини, так як у хлопця з’явилася рідна сестра, яка всім просто житті не дає. А от Віра Павлівна, навпаки, вважає, що має не менше прав ніж її брат, навіть більше і може тут командувати всім і все вирішувати. Правда за нею око та око потрібний, щоб вона нічого не накоїла. Не обійдеться і без улюбленого листоноші, яким тепер теж доведеться нелегко.

Здається мирні дні так швидко не повернуться в любиться всім село. Але які пригоди всіх чекають на цей раз і готові хлопці до того, що їх чекає? Мультфільм Простоквашино (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Михайло Солошенко
Актори: Антон Табаков, Гарік Сукачов, Іван Охлобистін, Юлія Меньшова, Андрій Тенетко, Ольга Голованова, Олексій Онежен


загрузка...