загрузка...


Накадзіму Ацусі все своє дитинство провів у сирітському притулку, де був змушений долати щоденні перешкоди. Постійні насмішки і знущання робили підлітка сильніше, але одного разу він більше не міг там залишатися. Вибравши вдалий момент, Накадзіму втік з притулку. Він опинився один на вулиці, без засобів до існування, але, вдихнувши на повні груди прохолодне повітря, Ацусі був щасливий, що вибрався з полону. Безцільно блукаючи по самотніх вуличках, Накадзіму випадково помічає чоловіка, який збирається стрибнути з моста, наклавши на себе руки.

Не думаючи ні секунди, хлопчина кинувся за ним в холодну воду. Приклавши максимум зусиль, Накадзиму вдалося витягти людину на берег, на той момент він навіть не уявляв, як зміниться його життя після цієї події. Незабаром Накадзіму дізнається, що врятований самогубець працює в спеціальному детективному агентстві. Співробітники борються з надприродними силами, з якими звичайним людям не впоратися. Мультфільм Проза бродячих псів. Фільм (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він пропонує своєму спасителю приєднатися до них, але попереджає, що він ніколи не зможе повернутися до звичайного життя. Тим часом у місті простежується епідемія самогубців, а на місці їх загибелі спостерігається густий туман.

Режисер: Такуя Ігарасі
В ролях: Мамору Міяно, Кісі Таніяма, Кенсе Оно

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress