загрузка...


Кілька пташиних зграй знайшли в собі сили полетіти із запиленого, галасливого мегаполісу і оселитися на невеликій зеленій галявинці. Так, раніше їм не доводилося замислюватися про їжу, так як завжди знаходилися жалісливі люди, готові підгодувати милу пташку. Але ж крім хорошого було і погане: незатишні холодні горища новобудов, вічно голодні коти і хитаються без діла хулігани, які стріляли по крилатим створінням. А на новому місці проживання хоч і складніше з їжею, але життя безпечніше: пернаті побудували затишні гнізда, організували для молодняка школу, а за безпекою спостерігає спецзагін, куди входять тільки найсміливіші птахи.

Головний герой дуже хоче потрапити в число цих обраних правоохоронців, але йому постійно відмовляють через занадто юний вік. Він вирішує довести свою крутість і відправляється в місто, де стикається з усіма небезпеками, що загрожують пташеня. Ледве вивернувшись з усіх колотнеч, він ненавмисно підслуховує розмову ворон, які планують захопити щасливе пташине поселення. Мультфільм Пташині пригоди (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він летить додому, бажаючи попередити товаришів про небезпеку, що загрожує біді, але спізнюється… Тепер тільки він і його маленькі пташки-друзі можуть покарати злісних загарбників!

Режисер: Аудні Аусгейрссон
В ролях: Джемі Орам, Harriet Perring, Іен Стюарт Робертсон, Річард Уиллс-Коттон, Thorunn Erna Clausen, Thomas Arnold, Кайзер Ахтар, Деббі Чейз, Донья Кролл, Грехем Йорк

загрузка...