загрузка...


Руда кішечка на ім’я марні-розпещена ФІФА, яка виросла «на подушечці». За першим покликом перед нею з’являються делікатеси, а любляча господиня поспішає виконати будь-який каприз. Безтурботне існування триває до тих пір, поки марні не потрапляє в халепу – темні особистості помилково відвозять її в коробці і втрачають по дорозі. Так міська мешканка опиняється на відшибі цивілізації в далекому селі-Драбвіллі. Здавалося, життя непристосованою до випробувань кішки закінчена, але Марні несподівано проявляє характер, кмітливість і навіть набуває друзів.

Вона знайомиться з брутальним псом-трактористом Елвісом, просунутим півнем Егбертом і осликом, який стверджує, що він циркова зебра. Згадавши всі переглянуті по телевізору детективи, марні вирішує видати себе за спеціального агента, що розслідує серію пограбувань. Її мета – покарати своїх викрадачів і повернутися в теплий затишний будинок. Пухнаста фантазерка заінтриговує сільських жителів, і вони з радістю йдуть за кішкою. Мультфільм Пухнастий шпигун (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Різношерста компанія поспішає назустріч пригодам і дуже скоро звірі стають справжніми супергероями. Разом вони наведуть в селі свої порядки і додадуть роботи місцевої поліції.

Режисер: Крістоф Лауенштайн, Вольфганг Лауенштайн
Актори: Ерік Борнер, Олександра Нелдель, Аксель Пралена

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress