Чого тільки немає в Мережі, іменованої Глобальної павутиною! І всілякі рекламні блоки, і фільми, і віртуальні магазини, і багато чого іншого. З усім цим різноманіттям доведеться зіткнутися головним героям мультфільму — Ральфу і Ванілопе фон Кекс. Ці персонажі з першої частини історії про залі ігрових автоматів стали хорошими друзями, і пережили масу спільних пригод. Спочатку вони спільно рятували гру «Солодкий віраж», де сховався підступний персонаж із заблокованої гри. Його вдалося вивести на чисту воду, і Ванілопа перестала вважатися глюком.

Отримавши назад титул принцеси, дівчинка навела порядок в своєму королівстві, і все гонщики зажили довго і солодко. Але ось минуло шість років, і нова печаль трапилася з героями атракціону. Одна дуже важлива деталь в ігровому автоматі зламалася, і герої вирішили відправитися на його пошуки. Але де її шукати? Придумали друзі відвідати віддалені куточки, використовуючи підключений вай фай. Але пригода виявилося дуже небезпечним, і такі чудеса сталися по дорозі. Цього разу творці мультика вирішили залучити в історію не тільки героїв комп’ютерних ігор, але і анімаційних зірок. Зокрема, велике значення для сюжету матимуть диснеївських принцеси: Рапунцель, Попелюшка, русалка Аріель, Жасмин, Білосніжка і багато інших. Мультфільм Ральф проти інтернету 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Коротко буде показаний світ кожної з казкових красунь. Окрему увагу приділено принципово новому персонажу, дуже рідного алгоритму «Так-ссс». Керівник трендового ресурсу, ця дама завжди всіх вчить жити модно.

Режисер: Філ Джонстон, Річ Мур
В ролях: Крістен Белл, Менді Мур, Келлі Макдоналд, Ауліі Краваль, Алан Тьюдік, Мінг-На, Джон Сі Райлі, Тараджі П. Хенсон, Сара Сілверман, Ідіна Мензел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress